Teamleden

Dennis Assink

Directeur - bestuurder

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Marijke Boon

Adjunct - directeur

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Ruby van der Mark

Intern begeleider

Werkdagen: Maandag, dinsdag en donderdag

Reina Hennink

Conciërge

Werkdagen: Maandag, woensdag en donderdag

Henrieke Jager

Administratief medewerker

Werkdagen: Maandag, dinsdag en donderdag

Linda Koops

Leerkracht groep 1/2a

Werkdagen: Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Jozé Koorenhof

Leerkracht groep 1/2b

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Hetty Grakist

Leerkracht groep 1/2c

Werkdagen: Maandag, dinsdag en woensdag

Marjan van den Berg

Leerkracht groep 1/2c en groep 6b

Werkdagen: Woensdag, donderdag en vrijdag

Daniëlle Hoekstra

RT-leerkracht groep 1/2 a en 1/2d

Werkdagen: Maandag t/m woensdag

Ingeborg Pater

Leerkracht groep 1/2d en leerrotonde

Werkdagen: Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Brigitta Metz

Leerkracht groep 3a

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Nirosha Schuurmans

Leerkracht groep 3b

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Gea Jonkman

Leerkracht groep 4a

Werkdagen: Maandag, dinsdag en woensdag

Femke Winsemius

Leerkracht groep 4a en 4b

Werkdagen: Maandag, donderdag en vrijdag

Marlou Jonkman

Leerkracht groep 4b

Werkdagen: Dinsdag t/m vrijdag

Judit Kroon

Leerkracht groep 5a

Werkdagen: Maandag, donderdag en vrijdag

Jascha Norder

Leerkracht groep 5a en 5b

Werkdagen: Maandag, dinsdag en woensdag

Annebeth van Koldam

Leerkracht groep 5b

Werkdagen: Dinsdag t/m vrijdag

Ivo Stoetman

Leerkracht groep 6a

Werkdagen: Maandag t/m donderdag

Amarins Strijkstra

Leerkracht groep 6a

Werkdagen: Vrijdag

Frederik Bartels

Leerkracht groep 6b

Werkdagen: Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Victor Payer

Leerkracht groep 7a

Werkdagen: Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Matthijs Bruintjes

Leerkracht groep 7b en Leerrotonde

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Maya Norden

Leerkracht leerrotonde, groep 7a en 8b

Werkdagen: Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Bette Meijers

Leerkracht groep 8a

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Elmer Mols

Leerkracht groep 8b

Werkdagen: Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Rik Smit

Vakleerkracht gymnastiek

Werkdagen: Maandag t/m donderdag

Sievert Holman

RT-leerkracht

Werkdagen: Maandag, dinsdag en donderdag

Nelleke Krol

Onderwijsassistent

Werkdagen: Maandag t/m donderdag

Rieneke Maring

Onderwijsassistent

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Attie Noeken

Onderwijsassistent

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Annemiek van Calker

Onderwijsassistent

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag